evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz

Evden eve nakliyat Şirketimiz Türkiye Genelinde Evden eve Nakliyat sektöründe en üst düzeyde profesyonelce hizmet verebilmek için gerekli departmanlarda görev alan personeli Evden eve Nakliye konusunda üst derecede bir eğitime tabi tutmaktadır.

Doğankoç Evden eve Nakliyatın en önemli prensiplerinin başında disiplin, profesyonellik, hijyen, memnuniyet ve güler yüzlü olmak gelmektedir.

Evden eve nakliye yılların tecrübesiyle nakliyat sektöründe her türlü Evdeneve Taşınma için en popüler ve güvenilir firma olmayı hizmet farkından dolayı başarmıştır.

Firmamız 1998 yılından bu yana Ankara ‘ da Siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat , Ofis nakliye, fabrika taşımacılığında da bizi arayın. Doğankoç Nakliyat Olarak , şu ana kadar yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.

ozsarica2 resim    Vizyonumuz ;

Evden eve Yurtiçi nakliye sektöründe Türkiye ‘ nin En iyi Nakliye Firmaları arasında yerimizi almak, Gelişmiş teknoloji , Kaliteli malzeme ve profosyonel kadrosu ile Ulusal firma olmak.

ozsarica1 resim   Misyonumuz ;

Doğankoç  Evden eve.Nakliye firması olarak taşımacılık sektöründe iş tecrübesini iş deneyimi ile birleştirerek Evdeneve Nakliye Sektöründe kendine özgün hizmet anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmek

 

– Taşıma Değerine göre sigorta , Müşteri memnuniyet garantisi ve Yetki Belgeli Taşımacılık olarak siz değerli Müşterilerine hizmet vermek. Firmamız Uluştırma Bakanlığı ‘ nın Öngördüğü K1 ve K3 Belgeleri ile Hizmet vermektedir..

adminUncategorizedyozgat nakliyat
evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz Evden eve nakliyat Şirketimiz Türkiye Genelinde Evden eve Nakliyat sektöründe en üst düzeyde profesyonelce hizmet verebilmek için gerekli departmanlarda görev alan personeli Evden eve Nakliye konusunda üst derecede bir eğitime tabi tutmaktadır. Doğankoç Evden eve Nakliyatın en önemli prensiplerinin başında disiplin, profesyonellik, hijyen, memnuniyet ve güler yüzlü olmak gelmektedir. Evden eve...