Doğankoç Hakkımızda bilgi verecek olursak; firmamız son 30 yıldır Başta Ankara merkezli evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında çalışmalarını sürdürmektedir. türkiye’de en köklü nakliyat firması biziz. Nakliyat firmalarının kullandığı yöntem ve araçları sektöre biz kazandırdık.

İlk defa sözleşmeli nakliyat hizmeti ile bütün taşımacılık işlemlerini yazılı sözleşmeye döktük. Şuanda Sigortalı Nakliyat hizmetini sunan tek firmamız. Anlaşmalı sigorta acentemiz aracılığı ile taşıma süresinde eşyalarınızı sigortalıyoruz. Doğabilecek bütün zararlarınızı biz karşılıyoruz. Size de sadece içiniz rahat bir şekilde keyfini sürmek kalıyor.

Doğankoç Nakliyat Hakkımızda; firmamız Mehmet Sıddık Doğankoç tarafından kurulmuştur. Günden güne gelişen iş hacmi ve çalışma ağı sayesinde her geçen gün büyümeye devam etmektedir. doğankoç Nakliyat adıyla patentli bir marka haline gelen firmamız Ankara’nın’ın en büyük evden eve nakliyat firmasıdır. Geniş araç parkımız ve sürekli çalışan personel kadromuz ile 150 kişilik bir aileyiz. Türkiye geneli her il ve ilçede şubeliklerimiz veya temsilciliklerimiz bulunmaktadır. Saatler içerisinde dilediğiniz yerden taşıma işleminizi hemen gerçekleştiriyoruz.

 

Şehiriçi Nakliyat çalışma alanımız aktif olarak kullanmaktayız. Bunun yanında Türkiye’de dışarıya Şehirler Arası Nakliyat hizmetimiz de mevcut olup haftanın 3 günü her bir bölgemize seferlerimiz mevcuttur. Şehirler Arası Nakliyat aracımız ile 2-3 ev eşyası taşınabileceği gibi parça eşyalarınızı da taşımaktayız. Yeni evinize taşınmak için siz değerli müşterilerimize sunduğumuz taşıma işlemlerini en kısa sürede ve en güvenli yöntemlerle gerçekleştiriyoruz.

 

Türkiye’de Güvenilir Nakliye Şirketinden Güvenli Taşıma Hizmeti

Güvenilir nakliye şirketi bulmak zor hele ki güvenli taşıma hizmeti sunan nakliyat firması bulmak daha da zor. İstanbul, ankara izmir antalya diyarbakır gibi bir Büyükşehir Mega Kent de güvenilir bir nakliyat firması bulmak gerçekten zor. Herkes ile çalışılmaz evini eşyanı veya mahrem özel alanlarını yabancılara açmak güç. Biz bunun farkındayız, bu yüzden 30 yılı aşkın süredir faaliyetteyiz. Doğankoç Nakliyat şirketimiz kurulduğu günden bu yana güveni güvenliği ve memnuniyeti esas alır. Bu doğrultuda taşıma nakliye hizmetlerini müşterilerinin beğenisine sunar. Bizim için maddiyat ikici planda ve herşey dahil tek fiyat garantisi ile taşıma işlemlerini yapıyoruz. Sözde değil yazılı sözleşmeli Sigortalı Nakliyat çalışmamız ile bunu resmiyete döküyoruz. Söz uçar Yazı kalır anlayışından hareketle gerekli tutanakları tutuyoruz. Hasarlı eşya tutanağı ve nakliyat teslim tutanağını beraber doldurup nakliye işlemlerini başarıyla sonuçlandırıyoruz. Olası zararlarınızı karşılıyor, sigorta poliçesi kapsamında gerekli tüm olanakları seferber ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizi birlikte uzun yıllar sürecek dostluğumuza ilk adımı atmak için tanışmaya, çayımızı içmeye bekliyoruz.